KONTAKT

Aadress

Paikuse Lasteaed 
Kastani väikekoht 10
86602 Paikuse Pärnumaa

Reg.kood: 75001075

Esmaspäevast – Reedeni

RÜHMADE LAHTIOLEKU AJAD

PAIKUSE MAJA
07.00 – 07.30 Hommikurühmad
                          SINILILL ja
                          KULLERKUPP                       
07.30 – 18.00 Kõik rühmad avatud

Valverühm 18.00 – 19.00

SELJAMETSA MAJA
07.00 – 07.30 Hommikurühm
                          HIIREKESED
07.30 – 17.30  Kõik rühmad avatud

17.30 – 18.00 Õhturühm HIIREKESED

Telefon

+372 53325006

JUHTKOND

     

Direktor

Ene Mihkelson

5244519

direktor@paikuselasteaed.ee

Õppealajuhataja

 Silja Kaur

 5584442

oppejuht@paikuselasteaed.ee

Majandusjuhataja Eiri Silivälja 55547001

majandus@paikuselasteaed.ee

       

ERISPETSIALISTID

     

Logopeed

Ametikoht täitmata

 

logopeed@paikuselasteaed.ee

Tugiõpetaja

Helen Heinsoo

Merilyn Korjus (0,75 ametikohta)

Eve Närep (0,5 ametikohta)

 

tugiope@paikuselasteaed.ee

Liikumisõpetaja

Kauri Mitt

Kaie Reial 

 

liikumine@paikuselasteaed.ee

Muusikaõpetajad

Kadi Sepp

Kristi Rulli-Schvede

 

muusika@paikuselasteaed.ee

ABIPERSONAL

     

Assistent

 Christel Raist  53325006  sekretar@paikuselasteaed.ee

Peakokk

Angela Soosalu

55598703

peakokk@paikuselasteaed.ee

Kokk

Alise Põldaru-Tölp

 

kokk@paikuselasteaed.ee

RÜHMAD    

Karikakar

Õpetajad:
Anu Vill
Katrin Paimre

Õpetaja abi:
Merike Kuusk

55566872

karikakar@paikuselasteaed.ee

Kelluke

Õpetajad:
Liana Suitso
Helina Kamma

Õpetaja abi Merje Lehiste

55529309 kelluke@paikuselasteaed.ee

Kullerkupp

Õpetajad:
Siret Siitan
Janna Riga

Õpetaja abi Dagmar Seegel

55520645

kullerkupp@paikuselasteaed.ee

Meelespea

Õpetajad:
Anneli Heinmets
Janika Tamm

Õpetaja abi Vivian Eggert

55565084 meelespea@paikuselasteaed.ee

Nurmenukk

Õpetaja:
Kristel Merimaa

Õpetaja assistent:
Liina Priidik

Õpetaja abi Pille Meister

55512601

nurmenukk@paikuselasteaed.ee

Päevalill

Õpetaja:
Monika Tammsalu
Helle Pikner

Õpetaja abi Heidi Pilv

55538610 paevalill@paikuselasteaed.ee
 Rukkilill

Õpetajad:
Jaanika Meigo
Kristi Laas

Õpetaja abi Ljubov Tsjubik

55511958

rukkilill@paikuselasteaed.ee

Saialill

Õpetajad:
Tiina Kukk

Õpetaja assistent:
Liina Kuusk

Õpetaja abi:

58001477 saialill@paikuselasteaed.ee
 Sinilill

Õpetajad:
Triinu Niido

Õpetaja abi Vaike Pärnpuu

 55541956

sinilill@paikuselasteaed.ee

Võilill

Õpetajad:
Merle Esken

Õpetaja assistent:
Heli Rebane

Õpetaja abi Katrin Vanker

58529762 voilill@paikuselasteaed.ee
 Siilikesed

Õpetajad:
Kaire Holm
Liis Osipov

Õpetaja abi Kristina Rei

56295537

siilikesed@paikuselasteaed.ee

Hiirekesed

Õpetajad:
Svetlana Dubik
Merit Meier-Vallist

Õpetaja abi Nele Valge

56295542 hiirekesed@paikuselasteaed.ee
 Oravakesed

Õpetajad:
Kaidy Kohv
Aveli Kink

Õpetaja abi Erika Plastunova

56295540

oravakesed@paikuselasteaed.ee